nezávislí

Ing. arch. Ondřej Tuček

architekt

Absolvent FA ČVUT, pedagog tamtéž, specializovaný na veřejné budovy. Samostatná kancelář "Architekt Ondřej Tuček" funguje od roku 2013. Člen Dozorčí rady České komory architektů. Zabývá se metodikou školských staveb. Získal dvě ocenění za stavbu základní školy v Letech v rámci soutěžní přehlídky Stavba roku Středočeského kraje 2022, vícero nominací na Českou cenu za architekturu 2019, 2016 nebo nominaci na ocenění Grand Prix architektů 2019.

nezávislí

Ing. arch. Jiří Zábran

architekt

Absolvent FA ČVUT Praha, svou praxi založil hned po studiích, bydlí a pracuje v Plzni. V Rokycanech je autorem stavby administrativní budovy firmy Brusivo – Stavba roku Plzeňského kraje za rok 2014. Od roku 2012 navrhoval v tandemu Zábran-Nová (Tereza Nová 1984). "Nastalo období krásných rodinných domů. S Terezou jsme za ně získali mnoho ocenění. S odchodem Terezy na mateřskou dovolenou jsem přibral do ateliéru Jakuba Sýkoru a Markétu Škopkovou. Od té doby pracujeme na velkých projektech. Máme za sebou velké realizace velkých bytových domů administrativních budov a interiérů."

Od roku 2014 je jednatelem projekční a architektonické kanceláře PRO-STORY.

nezávislí

Ing. arch. Petra Coufal Skalická

architektka

Absolvovala FA ČVUT v Praze a už v době studia začala samostatnou praxi, dlouhodobě spolupracuje s ateliérem Aulík Fišer architekti. Navrhovala urbanistické studie a plány, novostavby a rekonstrukce soukromých i veřejných staveb napříč typologiemi. V roce 2019 vyhrála první místo v mezinárodní urbanistické soutěži pro lokalitu Špitálka v Brně. V předchozích letech získala jako součást tvůrčího týmu AFA první místo v urbanistické soutěži o návrh nového územního plánu města Klatovy, nebo první místo ve vyzvané mezinárodní soutěži na administrativně obchodní centrum Bořislavka, oceněnou Grand Prix architektů. Od roku 2022 vykonává externě funkci městské architektky Ústí nad Orlicí.

náhradník / nezávislí

Ing. arch. Petr Hornát

architekt

Absolvent FA ČVUT, vedoucí odboru regionálního rozvoje, územního plánu a stavebního řádu na Krajském úřadě Jihočeského kraje. Městský architekt města Velešín.

Pracoval v prestižních ateliérech; nejdéle - 15 let v ateliéru A8000, kde se podílel na rozsáhlých projektech a získal mnoho zkušeností a pozici principála ateliérové českobudějovické pobočky.

závislí

Ing. Tomáš Rada

starosta města Rokycany

závislí

Bc. Jiří Sýkora

místostarosta města Rokycany

náhradník / závislí

Karel Vodička

zastupitel a člen rady města, ředitel DDM Rokycany